مشاوره و سفارش

انواع چرم گاوی و چرم تزیینی

چرم گاوی یکی از پرطرفدارترین و پرفروش ترین انواع چرم طبیعی به شمار می رود؛ چرا که این نوع چرم امکان تولید و ساخت محصولات متنوعی را به تولیدکنندگان محصولات چرمی می دهد. از این رو در داخل و حتی خارج از ایران بسیار پرکاربرد محسوب می شود. و میزان سفارش بالایی را به خود اختصاص می دهد.

چرم های تزیینی در حال حاضر در انواع چرم گاوی، چرم بزی، و چرم گوسفندی تولید و به بازار عرضه می گردد. از این چرمها به عنوان تزیین و فرشی کف سالن منازل و شرکت ها،کف اتاق خواب، بر روی دیوار، روی مبلمان و صندلی و … مورد استفاده قرار می گیرند.

چرم پوست تمساح

انواع چرم بزی و چرم فرش

چرم بزی در رده دوم از چرم های پرطرفدار قرار گرفته و برای تهیه انواع کیف، کفش، لباس های چرمی و … مورد استفاده قرار می گیرد. ایران خوشبختانه در خصوص این نوع چرم هم قابلیت صادراتی دارد و می تواند علاوه بر تامین نیاز های مشتریان در داخل کشور، به کشورهای دیگر از جمله ترکیه، روسیه، و دیگر کشورها صادرات داشته باشد.

چرم فرش ها یکی از جذاب ترین و متفاوت ترین فرش هایی ست که در سایز های مختلف از 1 متری تا 9 متری به صورت سفارشی تولید و به مشتریان و علاقه مندان ارائه می شود. البته ناگفته نماند که طرح این فرش ها نیز متفاوت است و به صورت گرد و مستطیل هم تهیه می شوند. جالب است بدانید مدل های سه بعدی این چرم فرش ها هم داخل ایران قابل تولید می باشد و علاقه مندان به فرشهای سه بعدی و خاص می توانند درخواست و سفارش را ثبت کنند.

انواع چرم دست دوز و چرم خاص

محصولاتی مانند جاکارتی، کیف پول چرمی زنانه و مردانه، جاکلیدی و جاسوئیچی، کیف دستی زنانه، کیف دستی مردانه، و … به صورت سفارشی در چرم شروین تولید و به فروش می رسند. البته ناگفته نماند که مشتریان می توانند طرح درخواستی و مورد نظر خود را هم سفارش دهند و در این خصوص هیچ مشکلی نیست.

در میان چرم های خاص پوست مار و چرم کروکودیل از پرطرفدارترین ها به شمار می رود که برای تولید محصولات لوکس و ارزشمند چرمی از آنها بهره گرفته می شود. این چرم ها به دلیل کمیاب و خاص بودن نسبت به دیگر چرم گرانقیمت تر است و از این جهت محصولاتی که از این چرمها تهیه می شوند معمولا سفارشی هستند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
چرم گاوی-سفارشیموجودتماس بگیرید
چرم بزی-سفارشیموجودتماس بگیرید
چرم تزیینی-سفارشیموجودتماس بگیرید
چرم فرش-سفارشیموجودتماس بگیرید
چرم خاص-سفارشیموجودتماس بگیرید
چرم دست دوز-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

شرکت بازرگانی چرم شروین زیرمجموعه هلدینگ بزرگ آراد از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را در مرکز چرم ایران در خصوص انواع چرم طبیعی و مصنوعی و نیز محصولات متنوع آن آغاز نمود تا فعالیت های تجاری حوزه چرم را در سراسر شهرهای ایران و نیز در حوزه صادراتی رونق دهد.
از آنجا که چرم یکی از ارزشمند ترین و جذابترین محصولاتی ست که ایران در زمره برترین تولیدکنندگان آن درعرصه جهانی به شمار می رود، جا دارد که به صورت گسترده تر و بهتری به بازارهای داخلی و نیز جهانی شناسانده وعرضه گردد. و از سوی دیگر تلاش در جهت افزایش صادرات انواع چرم خام و نیز محصولات آن نه تنها به افزایش صادرات غیرنفتی ایران کمک می نماید، بلکه در ارزآوری هرچه بیشتر کشور کاملا مؤثر می باشد.
از این رو، شرکت بازرگانی چرم شروین در نظر دارد نه تنها در بحث داخلی و عرضه چرم و محصولات ارزشمند دست دوز و یا دوخت صنعتی، در سراسر کشور و بدون محدودیت در سراسر کشور ارائه دهد، بلکه در خصوص صادرات این محصولات نیز فعالیت اقتصادی گسترده تری داشته و به این ترتیب به بهبود اقتصاد کشور کمک نماید.
و امروز مفتخر است که اعلام نماید به لطف پروردگار قادر است تمامی انواع چرم و محصولات چرمی را به صورت مستقیم و بدون واسطه در سراسر کشور و نیز سفارشات صادراتی با قیمت مناسب و رقابتی عرضه دارد.

مدیر مجموعه شروین

فاطمه مفیدی

تماس بگیرید