مجموعه چرم شروین شما را به خرید بهترین محصولات چرم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه پوست چرم مار

آنچه در این مقاله می خوانید...

خواص پوست چرم مار چیست؟مراکز فروش ویژه پوست چرم مار

پوست چرم ما چه خواصی دارد و در تولید چه محصولاتی کاربرد دارد؟ مراکز فروش ویژه پوست چرم مار در ایران کجاست؟ در این مطلب سعی داریم درباره این محصول به طور کامل حرف بزنیم.
امروزه تحولات عظیمی در صنعت چرم سازی رخ داده است. و میزان تنوع پوست های چرم از نظر این که مربوط به کدام حیوان باشد، افزایش زیادی پیدا کرد است، به طوری که در یک جمله ساده میتوان گفت تقریبا از تمام حیوانات میتوان چرم تهیه کرد به غیر از حشرات.

خواص پوست چرم مار چیست؟

یکی از حیواناتی که از پوست آن در تولید چرم استفاده میشود، مار است. به دلیل اینکه شکار این حیوان بسیار خطرناک است و مارهای مناسب برای این کار در ایران کم اند، پوست این حیوان بسیار کمیاب است و از همین رو پوست چرم ماربیشتر به کشورمان وارد میشود، و به این دلیل قیمت بالایی دارد و در تولید محصولات لوکس و گران بها فقطاستفاده میشود. پوست این حیوان بسیار لطیف و دارای نقش و نگارهایی زیبا و دلنشین است که باعث تولید محصولاتی با طرح های بینظیر خواهد شد. نرمی و لطافت پوست چرم باعث لطافت و نرمی خاصی به تولیدات مذکور میکند که باعث استقبال زیادی از این تولیدات میشود. انواع پوست چرم مذکور از مارهای پیتون و اناکوندا تولید میشود و در ساخت کیف و کفش و کمربندهای لوکس به کار میرود.

پوست چرم مار

مراکز فروش ویژه پوست چرم مار

همانطوری که گفتیم به دلیل کمبود مارهای مناسب در کشور ما و سختی بسیار در صید آنها، تولید پوست چرم مار انجام نمیشود این محصول بیشتر واردات میشوند. و قیمت محصولات حاصله بسیار گران بهاست. البته فروشگاههایی نیز وجود دارند که به دلیل دسترسی زیاد به این اجناس، جهت جلب بیشتری بیشتر فروش ویژه را در سیاست های خود قرار میدهند. شما میتوانید این ابلاغیه ها را از طریق اینترنت و یا از طریق همین سایت دنبال کنید

منبع: بازار چرم ایران

فاطمه مفیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چرم شروین شما را به خرید بهترین محصولات چرم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید