چرم شروین
خانه / پوست چرم حیوانی / پوست چرم از چه حیواناتی تولید می شود؟

پوست چرم از چه حیواناتی تولید می شود؟

تولید پوست چرم از چه حیواناتی است؟ بهترین انواع چرم اصل چگونه دباغی و آماده تهیه محصول می گردند؟ بسیاری از علاقه مندان به چرم دوست دارند بدانند پوست چرم بیشتر از کدام حیوانات به دست می آیند و در واقع محصولی که استفاده می کنند از چه حیوانی ست. در این نوشتار می خواهیم به این مقوله بپردازیم؛ با ما همراه باشید.

تولید پوست چرم

تولید پوست چرم از حیوانات

چرم طبیعی در واقع از پوست بدن حیوانات تولید می شود که می بایست پس از جداسازی از حیوان برای دباغی به کارخانه ها برده شود. در اینجا به پرکاربردترین و پرفروش ترین این چرمها اشاره خواهیم کرد:

اینکه هرکدام از این چرم ها با چه کیفیتی تولید و به بازار عرضه می شوند؛ به ۲ مسئله بسیار مهم بستگی دارد:

  1. درجه کیفیت پوست خام (کنده شدن پوست از حیوان به طور سنتی یا صنعتی)
  2. درجه کیفیت و مرغوبیت تولید پوست چرم و دباغی آن

تولید پوست چرم

شرایط خرید و فروش عمده و خرده انواع پوست چرم

در هنگام خرید چرم طبیعی شما باید ابتدا مشخص کنید که حجم سفارشتان چقدر است؛ و در واقع خرید عمده دارید یا خرده. اگر چرم به صورت خرده و در واقع برای مصرف شخصی خودتان لازم دارید، حتما می بایست به فروشگاه های چرمی که به طور خرد فروش دارند مراجعه کنید که می توانید از ۱ فوت تا هر چقدر که لازم داشته باشید چرم را در اختیارتان قرار دهند.
اما اگر تولیدکننده یا بنکدار هستید یا چرم برای صادرات لازم دارید، پیشنهاد می شود حتما از مراکز فروش عمده و دست اول خریدتان را انجام دهید، در حال حاضر یک سری برندها همانند “چرم شروین” عرضه مستقیم و بی واسطه انواع چرم اصل حیوانات را به طور عمده دارد که می توانید از طریق راه های ارتباطی و واحد فروش این شرکت ها سفارش خود را ثبت نموده و بار را در شهر مقصد دریافت دارید. چرا که به این ترتیب شما می توانید خرید مستقیمی از کارخانه داشته باشید و هرچقدر بخواهید سفارش دهید و از سوی دیگر در هزینه های خود بسیار صرفه جویی کرده اید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: خانم مفیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09132235694
کانال تلگرام: @shervin_charm
پست الکترونیکی: info@shervinleather.com

پاسخی بگذارید

چرم شروین