چرم شروین
خانه / پوست چرم ماهی / تولید چرم پوست ماهی در ایران

تولید چرم پوست ماهی در ایران

چرم پوست ماهی یکی از نایاب ترین انواع چرم و پوست های طبیعی به شمار می رود که البته برای اولین بار داخل ایران هم دارد تولید می شود؛ اما از این چرم برای تولید کدام محصولات استفاده می شود؟
شاید یکی از عجیب ترین انواع چرم هایی شنیده باشید، چرم پوست ماهی باشد! اما وجود دارد و برای تولید یک سری محصولات هم از آنها بهره گرفته می شود.
تا چند سال پیش این نوع چرم طبیعی وارداتی بود و البته واردات آن هم به دلیل خاص بودنش با مسائل و مشکلات زیادی روبرو بود؛ اما هم اکنون تولیدکنندگانی در داخل کشور شروع به دباغی و تولید چرم آن کرده اند که مژده ای برای خاص پسندان به شمار می رود و می توانند با قیمت های بسیار بهتر و مناسبتری خریدشان را انجام دهند.

چرم پوست ماهی

کاربرد پوست چرم ماهی

از چرم پوست ماهی برای تولد محصولات تزئینی بهره گرفته می شود؛ به عنوان مثال برای رویه کیف دستی، پولی و … زنانه و مردانه، تهیه کفش های زنانه و مردانه، یا حتی برای اصطلاحا خرج کار کیف و کفش و دیگر لوازم تزیینی از جمله محصولاتی هستند که با این نوع چرم تولید می شوند.

چرم پوست ماهی

شرایط خرید چرم پوست ماهی

از آنجا که چرم پوست ماهی بسیار خاص و کمیاب (بلکه نایاب) است، چرم شروین در حال حاضر برای تولیدکنندگان و علاقه مندان به این نوع پوست چرم خاص شرایط بسیار خوبی را فراهم آورده که می توانند به راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی سفارش محصول داده و خرید خود را در هر شهری که باشند انجام دهند.

منبع: چرم شروین

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: خانم مفیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09132235694
کانال تلگرام: @shervin_charm
پست الکترونیکی: info@shervinleather.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع پوست چرم ماهی

انواع پوست چرم ماهی کدامند؟ از چرم ماهی برای تولید و ساخت کدام محصولات استفاده …

پاسخی بگذارید

چرم شروین