مجموعه چرم شروین شما را به خرید بهترین محصولات چرم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تجارت پوست چرم گوسفندی اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع محصولات پوست چرم گوسفندیتجارت پوست چرم گوسفندی مرغوب

پوست چرم گوسفندی برای تولید چه محصولاتی به کار میرود؟ آیا تجارت پوست چرم گوسفندی توجیح اقتصادی و سودآوری دارد؟ در این جا سعی میکنیم شما را با این تجارت پر سود آشنا کنیم.
گوسفند یکی از حیوانات حلال گوشت است که از همه قسمت های آن میتوان برای انجام کارهای مختلف استفاده کرد. از گوشت آن برای خوردن استفاده میشود که در واقع یکی از پرمصرف ترین گوشت ها در ایران است. از مدفوع این حیوان برای کود طبیعی برای حاصلخیزی زمین های کشاورزی بهره گیری میشود. روده های این حیوان برای تولید نح های جراحی اتاق عمل استفاده میشود. از پوست چرم این موجود نیز در تولید انوام محصولات چرمی نظیر کیف، کفش، کمربند و… استفاده میگردد.
پوست چرم گوسفندی

انواع محصولات پوست چرم گوسفندی

پعد از کشتار گوسفند توسط کشتارگاه، پوست آن توسط خریداران چرم از قصابان خریداری میشود. و برای آماده سازی اولیه به پوست نمک زده میشود. این پوست سپس طی عمل دباغی و با استفاده از مواد شیمیایی مجاز و همچنین مواد گیاهی از حالت لاشه ایی و فساد پذیر خارج شده و به شکل پایدار و منعطف در می آید. در این مرحله شرکت جنس اولیه را به کارخانجات تولید محصولات چرمی ارسال میکند تا چرم گوسفندی اصل به اجناسی مثل کیف، کفش، کمربند و سایر ملزومات مرتبط تبدیل شود.بنابراین ما به صورت مختصر مراحل تبدیل پوست چرم گوسفندی به محصولات نهایی و انواع آنها را بیان کردیم. اما خود این تجارت آیا سود آوری مناسبی دارد؟

تجارت پوست چرم گوسفندی مرغوب

همانطور که همه میدانیم، چرم یک محصول اولیه گران قیمت است. چرا گران قیمت است چون منبع تولید و مراحل ساخت آن پر هزینه است. از طرفی نیاز جامعه به اقلام چرمی و پوشاک بسیار بالاست. تا جایی که برخی محصولات از چرم مصنوعی برای تولید محصولات استفاده میکنند. بنابراین بازار هدف انواع محصولات پوست چرم بسیار گسترده بوده و نهایتا سودآوری بالایی دارد.
منبع: بازار چرم ایران

فاطمه مفیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چرم شروین شما را به خرید بهترین محصولات چرم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید