مجموعه چرم شروین شما را به خرید بهترین محصولات چرم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات انواع پوست چرم گاوی ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع پوست چرم گاویروند کیفیت و کمیت انواع پوست چرم گاویصادرات انواع پوست چرم گاوی
انواع پوست چرم گاوی

انواع پوست چرم گاوی برای تولید چه محصولاتی بهره گرفته می شود؟ حجم تولید این چرمها در کشور چقدر است و با چه کیفیتی به بازار عرضه می شود؟ شرایط برای صادرات چرمهای گاوی به کشورهای مختلف چگونه است؟

انواع پوست چرم گاوی

انواع پوست چرم گاوی

در دنیای چرم، پوست گاوی یکی از پرکاربردترین ها به شمار می رود. چرا که به دلیل قابلیت تولید محصولات متنوع کارایی زیادی می تواند داشته باشد. در اینجا به برخی از مهمترین انواع آن اشاره خواهیم کرد:

  • چرم گاوی کیفی
  • چرم گاوی کفشی
  • چرم گاوی مبلی
  • چرم گاوی لباسی
  • چرم گاوی تزیینی
ناگفته نماند که بیشترین میزان خرید و فروش ها و حتی صادرات در وهله اول به چرم های کیفی و کفشی و بعد تزیینی اختصاص دارد و این نشان دهنده کاربردی تر بودن این چرمها در میان انواع پوست چرم گاوی ست.

انواع پوست چرم گاوی

روند کیفیت و کمیت انواع پوست چرم گاوی

با توجه به میزان تقاضا و درخواست برای انواع چرم گاوی طبیعی ست که این نوع چرم اصل نسبت به دیگر انواع چرمهای طبیعی به میزان بیشتری تولید شود تا هم پاسخگوی نیاز تولیدکنندگان و فروشگاه های سطح کشور باشد و هم قابلیت صادرات به دیگر کشورها را دارا باشد. البته این موضوع را هم در نظر داشته باشید که با این شرایط هنوز هم بسیاری از کارخانه های معتبر تولید چرم در ایران شاید بتوان گفت با حدود ۳۰ درصد ظرفیت خود در حال تولید هستند و با این حال هم خرید و فروش داخلی و هم صادرات رخ می دهد. به این ترتیب اگر تاجران بیشتر بر روی این حوزه فعالیت داشته باشند می توانند ضمن اینکه سود خوبی به دست می آورند، به ارزآوری و اقتصاد کشور کمک کنند و صادرات غیرنفتی را هم تا حد زیادی افزایش دهند.

انواع پوست چرم گاوی

صادرات انواع پوست چرم گاوی

چرم گاوی یکی از انواع چرمهایی ست که تقاضای زیادی برای صادرات آن به کشورهای مختلف از ترکیه و روسیه و قزاقستان گرفته تا ایتالیا، آلمان و حتی امریکا وجود دارد؛ این مسئله این نوید را به تاجران می دهد که در صورت تبلیغات و فروش به صورت صادراتی می توانند تجارت جهانی را تجربه نموده و سود های خوبی را هم کسب کنند. به علاوه اینکه برای تولیدکنندگان هم خبر خوبی ست چرا که با این شرایط روند تولید می تواند افزایش یابد و کارخانه های تولید چرم طبیعی که کیفیت خوب و قابل قبولی برای صادرات داشته باشند بتوانند با حداکثر ظرفیت تولید به میدان بیایند و کار خود را رونق دهند.
چرم شروین یکی از برندهایی ست که علاوه بر فروش بی واسطه و مستقیم در سطح کشور برای تولیدکنندگان محصولات چرمی و فروشگاه های چرم؛ شرایط صادرات به کشورهای مختلف را هم فراهم آورده و به این ترتیب تجار و صادرکنندگان عزیز نیز می توانند درخواست خود را به راحتی ثبت نموده و بار را تحویل بگیرند.

[button color=”red” size=”medium” link=”https://leatherskin.ir/product-order/” icon=”” target=”true”]ثبت سفارش[/button]

فاطمه مفیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چرم شروین شما را به خرید بهترین محصولات چرم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید