چرم شروین
خانه / پوست چرم طبیعی / خرید چرم طبیعی عمده

خرید چرم طبیعی عمده

چرم طبیعی و اصل امروزه به عنوان یکی از بهترین محصولاتی به شمار می روند که کارایی و کاربرد زیادی هم دارند. خرید چرم طبیعی و محصولات چرمی برای کارگاه ها و کارخانه های چرمی، برای چرم دوزانی که با دست این هنر را به انجام می رسانند و نیز مشتریانی که تنها به دنبال محصولات آن برای خود یا هدیه دادن هستند. همه این موارد بخشی از جامعه هدف خرید و فروش حوزه چرم به شمار می روند.

خرید چرم طبیعی
یکی دیگر از مراکزی که خرید چرم طبیعی را به طور عمده و حجم بالا دارند، فروشگاه های چرمی در شهرهای مختلف هستند.
خبر خوب برای تمامی این عزیزان اینکه، شما از این پس می توانید سفارش خرید چرم اصل و طبیعی خود را به طور مستقیم از کارخانه بدهید و بدون هیچ مشکلی محصول مدنظرتان را دریافت دارید.

خرید چرم طبیعی

تخفیف ویژه

تخفیف ویژه

اگر تا اخر هفته جاری، محصولات خود را از طریق همین سایت سفارش دهید، از تخفیف ویژه ۵ درصدی برخوردار می شوید.

در میان چرم های طبیعی و اصل که در حال حاضر تولید و به بازار عرضه می شوند؛ چرم های گاوی و نیز چرم های گوسفندی بالاترین میزان سفارش را به خود اختصاص داده اند.

شاید جالب باشد بدانید که حتی کشورهای دیگر؛ چه همسایه و چه غیرهمسایه نیز برای خرید چرم طبیعی ایران سفارش دارند و برای واردات آن به کشور خود اقدام می کنند. از این رو، فرصت خوبی برای ایران است که در حوزه چرم به عنوان محصولی غیرنفتی ارزآوری بالایی به دست آورد.

خرید چرم طبیعی

یکی از عواملی که بر قیمت خرید چرمهای اصل کاملا اثرگذار است، عمده بودن و به عبارتی حجم بالای سفارش می باشد. بنابراین مشتریانی که به صورت مستمر خرید دارند، پیشنهاد می شود حتما به طور عمده خرید کنند تا هم هزینه های پرداختی بهینه گردد و هم بابت موجودی چرمشان دچار مشکل نشوند.

منبع: چرم شروین

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: خانم مفیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09132235694
کانال تلگرام: @shervin_charm
پست الکترونیکی: info@shervinleather.com

مطلب پیشنهادی

چرم طبیعی رنگی

خرید چرم طبیعی رنگی

چرم طبیعی رنگی چه انواع و مدلهایی دارد؟ چرم های رنگی چه کاربردی دارند؟ شرایط …

پاسخی بگذارید

چرم شروین