چرم شروین
خانه / پوست چرم طبیعی / فروش پوست چرم دباغی شده طبیعی

فروش پوست چرم دباغی شده طبیعی

پوست چرم دباغی شده چه خصوصیاتی دارند؟ از کجا بفهمیم یک پوست دباغی شده طبیعی چه کیفیتی دارد؟ خرید و فروش انواع پوست چرمهای طبیعی و اصل در کدام مراکز و شهرها انجام می گیرد؟
یکی از سوالات اساسی مشتریان چرم اینست که چرا یک پوست باید دباغی شود؟ توجه داشته باشید که اگر پوست دباغی نشود، نهایتا ۶ روز پس از کشتار حیوان می تواند باقی بماند و پس از آن اگر فرآوری نشود قطعا از بین خواهد رفت و متعفن می شود.
پس نکته مهم اینکه به ماندگاری و در واقع دوام پوست خام کمک می کند.
دوم اینکه باعث می شود پوست دیگر بو ناخوشایند نداشته باشد.
سوم آنکه، اگر پوست خام دباغی شود؛ قابلیت تولید محصول پیدا می کند و به تولیدکنندگان اجازه می دهد بتوانند محصولاتی متناسب با نوع چرم و ضخامت آن بسازند.
از سوی دیگر، برای اینکه بفهمیم چرم های دباغی شده چه کیفیت و درجه ای دارند؛ معمولا این در قسمت پشت آنها درج می شود. اما حتی اگر این حالت نباشد، توصیه اینست که از مراکز معتبر فروش چرم خرید انجام گیرد تا بتوانید اطمینان حاصل نموده و خیالتان راحت باشد.
خبر خوب اینکه، امروزه امکان خرید و فروش این پوست و چرم دباغی شده به طور عمده هم از طریق اینترنتی و به صورت مستقیم از درب کارخانه هم فراهم گردیده و به مشتریان اجازه می دهد خرید بی واسطه و با قیمت مناسبی داشته باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: خانم مفیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09132235694
کانال تلگرام: @shervin_charm
پست الکترونیکی: info@shervinleather.com

مطلب پیشنهادی

چرم طبیعی رنگی

خرید چرم طبیعی رنگی

چرم طبیعی رنگی چه انواع و مدلهایی دارد؟ چرم های رنگی چه کاربردی دارند؟ شرایط …

پاسخی بگذارید

چرم شروین