مجموعه چرم شروین شما را به خرید بهترین محصولات چرم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز چرم گاوی کیفی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع چرم گاوی کیفیقیمت چرم گاوی کیفیسفارش انواع چرم گاوی کیفی
چرم گاوی کیفی

چرم گاوی کیفی چه خصوصیات و ویژگی هایی می بایست داشته باشند؟ کدام انواع چرم گاوی برای تهیه و تولید کیف های مختلف مناسبند؟ قیمت روز این نوع چرمهای طبیعی براساس چه معیارهایی تعیین می شود؟ برای سفارش و خرید چرمهای گاوی چطور می توان اقدام کرد و در کدام شهرها امکان خرید وجود دارد؟

چرم گاوی کیفی

انواع چرم گاوی کیفی

  • فلوتر
  • میلینگی
  • چاپی (طرح کروکودیلی، …)
  • وکیومی
  • هورس

به یاد داشته باشید که ضخامت مناسب برای چرم کیفی حدودا ۱ تا ۱٫۵ میلیمتر است. از این رو، چرمی که ویژه کیف تولید و دباغی شده برای تهیه و ساخت محصولات دیگر همانند کفش، مبلمان و… مناسب نمی باشد.

لازم به ذکر است که اگر برای تهیه و ساخت کیف های خود (نظیر کیف اداری، کیف مجلسی، کیف دیپلمات و … نیاز به ایستایی بیشتری دارید، “چرم گاوی وکیومی” گزینه خوبی ست و می توانید از آن به خوبی بهره بگیرید.

چرم گاوی کیفی

قیمت چرم گاوی کیفی

نحوه قیمت گذاری هر کدام از این چرم ها به عوامل و معیارهای مختلفی بستگی دارد که در اینجا به چند نمونه از مهمترین آنها اشاره خواهیم داشت. با ما همراه باشید:

  • درجه کیفیت و مرغوبیت چرم
  • نوع چرم (به عنوان مثال چرم وکیومی به دلیل نوع دباغی و ایستایی بیشتر قیمت بالاتری دارد.)
  • حجم سفارش مشتریان
  • مرکز خرید چرم (مستقیم و یا با واسطه بودن مرکز)
البته در نظر داشته باشید که به دلیل وجود نوسانات در قیمتها برای اطلاع از قیمت روز هر کدام از چرمهای طبیعی و از جمله نوع گاوی، بهترین کار اینست که از طریق راه های ارتباطی با مشاورین فروش تماس بگیرید و اطلاعات کامل را دریافت دارید.

چرم گاوی کیفی

سفارش انواع چرم گاوی کیفی

معمولا مشتریانی که سفارش و خرید عمده دارند مانند تولیدکنندگان محصولات چرمی و نیز صادرکنندگان چرم به نقاط مختلف دنیا، یکی از دغدغه های مهمشان علاوه بر کیفیت و مرغوبیت چرم، قیمت و حق انتخاب نوع و طرح آنست. به همین جهت، بازرگانی چرم شروین سعی کرده تا این مشکل را برطرف نماید و از این رو، عرضه مستقیم و بدون واسطه چرمهای طبیعی را در طرح و نوع های مختلف و همینطور رنگ بندی متنوع در سراسر کشور دارد تا مشتریان بتوانند به راحتی و بدون هیچ مسئله ای در هر شهری که سکونت دارند سفارش خود را ثبت نموده و بار را در شهر مقصد دریافت دارند.

فاطمه مفیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چرم شروین شما را به خرید بهترین محصولات چرم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید