چرم شروین
خانه / پوست چرم گاوی / فروش بی واسطه پوست چرم گاوی صادراتی

فروش بی واسطه پوست چرم گاوی صادراتی

چرم گاوی صادراتی ایران در کدام شهرها تولید می شوند؟ از کجا می توانیم فروش بی واسطه و مستقیم انواع پوست چرم گاوی طبیعی درجه یک را داشته باشیم؟ کدام انواع پوست چرم گاوی بیشتر برای صادرات عرضه می گردند؟

چرم گاوی صادراتی

کدام انواع چرم گاوی صادراتی اند؟

چرم های گاوی صادراتی انواع مختلفی دارند که البته بستگی زیادی به کشور مقصد نیز دارد؛ به عنوان مثال برای کشورهایی نظیر ترکیه و روسیه بیشتر چرم گاوی کفشی صادرات می شود که برای تولید کفش های زنانه و مردانه، پوتین سربازی و … کاربرد دارد. اما برای کشورهایی مانند چین، عراق، حوزه خلیج فارس چرم گاوی کیفی و بعد از آن کفشی بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد. در اینجا به مهمترین انواع چرم گاوی که برای بخش صادراتی بیشترین استفاده را دارند اشاره خواهیم کرد:

  • چرم گاوی کفشی
  • چرم گاوی کیفی
  • چرم گاوی اشبالت
  • چرم گاوی هورس
  • چرم گاوی تزئینی
خاطرنشان می شود که هرکدام از انواع چرم گاوی که برای صادرات آماده شوند، می بایست حتما درجه یک و مرغوب باشند تا هم در پورت گمرکی ایران و نیز کشور مقصد به مشکل برنخورند و هم به نوعی معرفی محصول ایران محسوب می شود و بهتر آنست که کیفیت مطلوبی عرضه شود.

چرم گاوی صادراتی

مراکز عرضه بی واسطه چرم گاوی صادراتی

از آنجا که سفارشات صادراتی به صورت کانتینری (کانتینر های ۲۰ فوتی و یا ۴۰ فوتی) و در حجم بالا هستند، بهترین حالت برای صادرکنندگان و تاجران اینست که از مراکزی که مستقیم و بی واسطه محصول را عرضه می کنند خرید داشته باشند، تا به این ترتیب هم بتوانند در میزان کیفیت، رنگ و … آنچه مدنظر دارند اعمال شود و هم اینکه قیمت تا حد زیادی مناسبتر خواهد شد. خبر خوب برای تجار و صادرکنندگان عمده حوزه چرم و پوست اینکه، در حال حاضر یک سری شرکت های بازرگانی معتبر همچون “چرم شروین” عرضه مستقیم انواع چرمهای طبیعی و اصل (و از جمله چرم گاوی) را دارند و می توانند با حذف تمامی واسطه ها محصول مورد نظر آنها را با قیمتی مناسب ارائه دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: خانم مفیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09132235694
کانال تلگرام: @shervin_charm
پست الکترونیکی: info@shervinleather.com

مطلب پیشنهادی

تولید و صادرات چرم پوست

تولید و صادرات چرم پوست گاوی ایران

تولید و صادرات چرم پوست گاوی در کدام شهرهای ایران انجام می گیرد؟ بهترین نوع …

پاسخی بگذارید

چرم شروین