چرم شروین
خانه / پوست چرم طبیعی / قیمت چرم طبیعی در بازار تهران

قیمت چرم طبیعی در بازار تهران

قیمت چرم طبیعی در انواع مختلف چطور است؟ قیمت این محصولات در بازار تهران براساس چه معیار یا میزانی معین می شود؟ اکثر افراد از جمله فروشندگان فروشگاه های چرم و همینطور تولیدکنندگان محصولات چرمی از جمله کیف و کفش برایشان قیمت حائز اهمیت است و بیشتر ترجیح می دهند تا از نرخ ها در بازار تهران مطلع باشند!
در حال حاضر چرم های طبیعی انواع مختلف و متنوعی دارند، اما برخی از آنها بیشترین میزان خرید و فروش را در بازار به خود اختصاص داده اند که در اینجا به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد:

قیمت چرم طبیعی

تخفیف ویژه

تخفیف ویژه

اگر این محصول را تا پایان این هفته سفارش دهید شامل ۵% تخفیف ویژه چرم شروین خواهید شد.

اینکه چه چرمی خوب است، کاملا بستگی به نوع استفاده شما دارد؛ بنابراین در هنگام خرید هر نوع چرم طبیعی می بایست حتما به کاربرد آن و ضخامتش حتما توجه شود.

قیمت چرم طبیعی و اصل درست است که بستگی زیادی به نوع و کیفیت آن دارد؛ اما یک پارامتر اساسی به نام دسترسی دست اول یا غیرآن، وجود دارد؛ اگر شما به مراکز عرضه مستقیم و در واقع قیمت کارخانه ای دسترسی داشته باشید می توانید بهترین کیفیت ها را با قیمت بسیار مناسبتری خریداری کنید تا اینکه بعد از گذر از چند واسطه به دست شما برسد!

یک پیشنهاد عالی در این خصوص، سفارش و خرید از مراکز و شرکت های معتبر بازرگانی ست که حتی بدون دریافت هیچ هزینه ای به شما مشاوره هم می دهند و می توانید به راحتی چرمی که برایتان بیشترین کاربرد را دارد انتخاب و خریداری کنید.

و از آنجا که فعالیت این شرکت ها به صورت کشوری و بدون محدودیت مکانی ست، بنابراین شما بدون آنکه نیاز باشد برای خرید محصول خود (در هر حجمی که باشد) مراجعه حضوری داشته باشید و هزینه و زمان خود را از دست بدهید، خریدتان را انجام دهید؛ و حتی سفارشات خود را آنلاین ثبت و پرداخت کنید.

در اینجا برای شما لیست قیمتی از برخی انواع چرم های طبیعی قرار داده می شود که البته می توانید با واحد فروش در خصوص حجم سفارش و رنگبندی هماهنگ نمایید؛ همچنین ممکن است با توجه به حجم سفارش شما تا حدودی از قیمت چرم درخواستی شما کاسته شود.

لیست قیمت

منبع: چرم شروین

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: خانم مفیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09132235694
کانال تلگرام: @shervin_charm
پست الکترونیکی: info@shervinleather.com

مطلب پیشنهادی

چرم طبیعی رنگی

خرید چرم طبیعی رنگی

چرم طبیعی رنگی چه انواع و مدلهایی دارد؟ چرم های رنگی چه کاربردی دارند؟ شرایط …

پاسخی بگذارید

چرم شروین