مجموعه چرم شروین شما را به خرید بهترین محصولات چرم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت هر فوت چرم گاو اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

عوامل مؤثر بر قیمت هر فوت چرم گاومراکز فروش انواع چرم گاو اصل
چرم گاو اصل

هرفوت چرم گاو اصل چند سانتیمتر است؟ چطور می توان از اصل بودن یا نبودن پوست چرم گاو به هنگام خرید اطمینان پیدا کرد؟ قیمت هر فوت از این نوع چرم طبیعی براساس کدام معیارها به بازار خرید و فروش اعلام می شود؟

چرم گاو اصل

عوامل مؤثر بر قیمت هر فوت چرم گاو

هر کدام از انواع چرم طبیعی با معیار “فوت” یا “پا” اندازه گیری می شوند. هر فوت حدودا ۲۸*۲۸ سانتیمتر مربع است که بر همین اساس هم قیمت ها در بازار ارائه می شود. (همانگونه که به عنوان مثال معیار قیمت دهی پارچه “متر” است.) اما یک سری عوامل مهم و اساسی در قیمت هر فوت چرم گاو اصل کاملا تأثیرگذارند که به آنها اشاره خواهیم کرد:

  • نوع پوست گاو (تزئینی، مناسب برای تولید محصول و …)
  • درجه کیفیت و مرغوبیت چرم
  • حجم سفارش خرید
  • دست اول بودن یا نبودن مرکز خرید چرم

چرم گاو اصل

مراکز فروش انواع چرم گاو اصل

امروزه در اکثر شهرهای کشور فروشگاه های برای چرم های اصل و طبیعی وجود دارد، اما در برخی از شهرها، تولیدی و کارخانه تولید چرم وجود دارد که از آنجا به دیگر شهرها و یا حتی کشورهای دیگر ارسال بار انجام می گیرد. بنابراین دسترسی همه شهرها به کارخانه های اصلی مقدور نیست. اما به هیچ عنوان نگران نباشید! اگر قصد خرید عمده هر کدام از انواع چرم گاو اصل را دارید، می توانید با شرکت های بازرگانی معتبر که مستقیما با کارخانه ها در ارتباطند و در واقع محصول را بدون واسطه عرضه می کنند ارتباط بگیرید. تا هم از بابت کیفیت و مرغوب بودن چرم طبیعی خریداری شده خیالتان آسوده شود و هم از لحاظ قیمت، مقرون به صرفه باشد و در واقع می توان گفت بیارزد! این شرکت ها همچون برند چرم شروین چون با کارخانه های مختلف در ارتباط هستند می توانند به آسانی آنچه را شما مدنظر دارید برایتان ارسال کنند.

فاطمه مفیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چرم شروین شما را به خرید بهترین محصولات چرم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید