مجموعه چرم شروین شما را به خرید بهترین محصولات چرم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دباغی چرم طبیعی در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

دباغی چرم طبیعی در ایرانصادرات چرم طبیعی ایرانمراکز عرضه انواع چرم طبیعی دباغی شده
دباغی چرم طبیعی در ایران

دباغی چرم طبیعی در ایران به چه روشهایی انجام می گیرد؟ کدام انواع چرم طبیعی در بازار های داخلی ایران و نیز بازار صادراتی پرطرفدارترند؟ چه شهرهایی در سطح کشور، کارخانه دباغی چرم فعال است؟

دباغی چرم طبیعی در ایران

دباغی چرم طبیعی در ایران

ایران یکی از کشورهایی ست که به دلیل شرایط طبیعی و جغرافیایی که دارد و پرورش دام در شهرهای مختلف آن صورت می پذیرد، از دیرباز توجه به تولید چرم و دباغی چرم وجود داشته است. در گذشته بیشتر دباغی سنتی انجام می گرفت اما با پیشرفت هایی که در دنیای چرم صورت گرفته امروزه بیشتر دباغی در کارخانه ها و به صورت صنعتی انجام می گیرد، هرچند که هنوز هم بعضا دباغی سنتی انجام می شود.
مهمترین شهرهای ایران که دباغی چرم را انجام می دهند و کارخانه های چرم در آنها حضور دارند؛ می توان به تبریز، تهران، اصفهان، و مشهد اشاره کرد. ناگفته نماند که چرم اصل و طبیعی تولید ایران علاوه بر اینکه در بازار خرید و فروش داخلی سطح کشور برای مشتریان عرضه می گردد، در خصوص صادرات انواع چرم طبیعی ایران نیز تقاضاهای زیادی وجود دارد که صادرکنندگان و نیز تجار عزیز می توانند فعالیت خوبی در این خصوص داشته باشند.

دباغی چرم طبیعی در ایران

صادرات چرم طبیعی ایران

چرم اصل و طبیعی ایران یکی از پرفروش ترین انواع چرمها در بازارهای جهانی ست، به دلیل دام خوب این منطقه و نیز باکیفیت و مرغوب بودن چرمهای دباغی شده داخل کارخانه های ایران، تقاضا و سفارش خرید از کشورهای مختلف مانند کشورهای اروپایی، ترکیه، روسیه، و نیز کشورهای عربی و حوزه خلیج فارس وجود دارد و به این ترتیب مسیر خوبی برای تجار و صادرکنندگان فراهم است تا بتوانند محصولات مختلف چرمی را به دیگر کشورها صادر کنند و سود خوبی کسب نمایند.
در این میان، چرم های گاوی، گوسفندی و شترمرغ بیشترین میزان سفارش صادراتی را به خود اختصاص داده اند که همگی به صورت دباغی صنعتی و درجه یک تولید و جهت صادرات عرضه می گردند.

دباغی چرم طبیعی در ایران

مراکز عرضه انواع چرم طبیعی دباغی شده

با پیشرفت های تکنولوژیک و رسیدن آن به دنیای تجارت چرم، دریچه جدیدی برای دنیای چرم گشوده شده که بسیار راحت تر و آسان تر از گذشته فروشندگان فروشگاه ها، پخش ها و حتی تجار می توانند به انواع مختلف چرم دباغی شده دسترسی پیدا کنند. به این ترتیب که یک سری شرکت های معبتر تجاری فعال در زمینه چرم با حذف واسطه ها به صورت مستقیم و بی واسطه عرضه چرم و محصولات آن را از کارخانه ها و تولیدی های سطح کشور خواهند داشت. با این شرایط هم از نظر کیفیت و مرغوبیت اطمینان بیشتری وجود دارد، هم در زمان صرفه جویی شده و هم از سوی دیگر با از بین رفتن واسطه ها و رسیدن مستقیم محصول از کارخانه به مشتری قیمت ها بسیار مناسبتر و واقعی تر خواهند بود.

فاطمه مفیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چرم شروین شما را به خرید بهترین محصولات چرم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید