مجموعه چرم شروین شما را به خرید بهترین محصولات چرم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت چرم گاوی درجه یک کیفی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع چرم گاوی کیفیخصوصیات چرم گاوی کیفیقیمت چرم گاوی طبیعیخرید چرم گاوی درجه یک اصل
قیمت چرم گاوی

چرم گاوی درجه یک و مرغوب در کدام کارخانه ها تولید می شوند؟ چرم کیفی گاوی چه خصوصیات و ویژگی هایی می بایست دارا باشد؟ این نوع چرم طبیعی چه رنگبندی و طرح هایی دارند؟ قیمت انواع چرم کیفی براساس چه معیارها و ملاکهایی تعیین می شود؟

قیمت چرم گاوی

انواع چرم گاوی کیفی

  • چرم گاوی ساده
  • چرم گاوی فلوتر
  • چرم گاوی چاپی (طرح دار)
  • چرم گاوی وکیومی (جدید)
به خاطر داشته باشید که هرکدام از این چرمهای گاوی کیفیت های مختلفی دارند و طرح رخ آنها هم متفاوت است؛ بنابراین در زمان خرید و ثبت سفارش حتما به این موضوع توجه داشته باشید و در صورتی که تجربه ای برای خریدشان ندارید می توانید از مراکز معتبر خریدتان را انجام دهید تا بتوانید به فروشنده اعتماد کنید و از وی در این زمینه کمک و مشاوره بگیرید.

خصوصیات چرم گاوی کیفی

همانگونه که ذکر شد چرمهای کیفی گاوی انواع مختلفی دارند و شما می بایست متناسب با محصولی که قرار است تولید شود چرمتان را خریداری کنید. به عنوان مثال اگر می خواهید محصولتان ایستایی بیشتری داشته باشد، می توانید از چرمهای وکیومی استفاده کنید.
در خصوص رنگ بندی هم، چون خوشبختانه در حال حاضر این نوع چرمها در کارخانه های معتبر داخل ایران تولید می شوند، بنابراین در صورت سفارش به صورت عمده، مشتریان می توانند رنگ مدنظرشان را نیز سفارش دهند و از این بابت مشکلی نخواهد بود. چون چرم شروین عرضه مستقیم و بدون واسطه دارد و این آفر برای مشتریان وجود دارد که حق انتخابشان را بالاتر می برد.

قیمت چرم گاوی

قیمت چرم گاوی طبیعی

همانگونه که می دانید ملاک ها و معیارهای مختلفی برای تعیین قیمت انواع چرمها و از جمله چرم طبیعی گاوی وجود دارد؛ در این قسمت به مهمترین آنها اشاره خواهیم داشت تا در زمان خرید این معیارها را در نظر داشته باشید:

  • درجه کیفیت و مرغوبیت چرم
  • نوع کاربرد چرم (در نظر داشته باشید که قاعدتا قیمت چرم کیفی با کفشی یا مبلی و … متفاوت است.)
  • حجم و میزان سفارش
  • مرکز خرید چرم (دست اول و بدون واسطه باشد یا باواسطه)
  • ساده یا طرح دار بودن چرم

قیمت چرم گاوی

خرید چرم گاوی درجه یک اصل

اگر شما هم تولیدکننده محصولات چرمی هستید یا صادرکننده چرم و محصولات آن را به کشورهای مختلف می باشید خبر خوب برای شما عزیزان اینکه، “چرم شروین” در حال حاضر امکان سفارش و خرید انواع چرم طبیعی گاوی درجه یک و مرغوب را با شرایط بسیار مناسبی برای مشتریان فراهم آورده و مشتریان می توانند بدون هیچ مشکلی سفارش خود را با رنگ مدنظر و حجم مورد نیاز به بخش فروش ارائه دهند و پس از ثبت سفارش، محصول را در شهر خودشان یا هر شهری که مدنظرشان باشد دریافت نمایند.

فاطمه مفیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چرم شروین شما را به خرید بهترین محصولات چرم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید