مجموعه چرم شروین شما را به خرید بهترین محصولات چرم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین پوست چرم گوسفندی تزیینی

پوست چرم گوسفندی تزیینی

پوست چرم گوسفندی از نرمترین و لطیف ترین انواع پوست های تزیینی است که این روزها با استقبال بی نظیری از سوی مشتریان روبرو شده اند.
ایران از جمله کشورهایی ست که بهترین انواع پوست های چرمی و از جمله گوسفندی را تولید و برای فروش در سطح کشور و حتی صادرات نیز عرضه می دارد.
یکی از جالب ترین ویژگی های پوستهای تزیینی گوسفندی ایرانی طرح های متنوع آنهاست که با رنگهای مختلف و شکل های گوناگون به طور طبیعی در سطح پوست قابل مشاهده هستند، از این رو، مشتریان به راحتی می توانند طرحهای مدنظر خود را انتخاب نمایند.
پوست های گوسفندی همچون دیگر پوستهای چرم طبیعی دارای سورت بندی و درجه بندی کیفیت هستند که A،+ A، و B تولید و جهت خرید و فروش به بازار ارائه می گردند. بهترین نوع آنها دارای کیفیت های A+ و A می باشند رخ و پشت کار هر دو مرغوب و درجه یک می باشند.
مسئله شایان ذکر دیگر راجع به قیمت این پوست چرم گوسفندی تزیینی ست؛ از آنجا که این محصول به صورت عمده و بدون واسطه از کارخانه تحویل می شوند، بنابراین قیمتهای مناسب، بهینه و مقرون به صرفه ای دارند.
در حال حاضر برند چرم شروین ارائه دهنده زیباترین و متنوع ترین انواع پوست های گوسفندی طبیعی تزیینی در سراسر کشور به شمار می رود، و به این ترتیب مشتریان در هر شهری که باشند جهت خرید محدودیت نخواهند داشت.
منبع: shervinleather.com

فاطمه مفیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چرم شروین شما را به خرید بهترین محصولات چرم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید