مجموعه چرم شروین شما را به خرید بهترین محصولات چرم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید پوست چرم گاو دباغی شده

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع پوست چرم گاوشرایط خرید پوست چرم گاو دباغی شده ایران
پوست چرم گاو

پوست چرم گاو دباغی شده چه انواع و مدلهایی دارد؟ از این نوع چرم طبیعی برای تهیه و تولید چه محصولاتی بهره گرفته می شود؟ برای خرید پوست چرم گاوی مرغوب کدام مراکز پیشنهاد می شود؟ شرایط خرید عمده انواع چرم گاو در شهرهای مختلف کشور چگونه است؟ این نوع چرمها چقدر قابلیت صادراتی دارند؟

پوست چرم گاو

انواع پوست چرم گاو

پوست چرم گاو به صورت کلی به ۲ دسته چرم تزئینی و غیرتزیینی تقسیم می شوند که دسته دوم یعنی غیر تزئینی مخصوص تولید محصول هستند و از این رو خود دسته بندی بسیار گسترده ای دارند که در اینجا به مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد:

  • چرم گاوی کیفی
  • چرم گاوی کفشی
  • چرم گاوی لباسی
  • چرم گاوی اشبالت
  • چرم گاوی نبوک
  • چرم گاوی مبلی
  • چرم گاوی ساده
  • چرم گاوی طرح دار

هرکدام از این پوست های چرمی دباغی شده دارای ضخامت و درجه بندی خاصی ست؛ لذا مشتریان می بایست توجه داشته باشند که پیش از خرید حتما کاربرد چرم را به فروشنده ذکر نمایند تا هیچ مشکلی در این خصوص پیش نیاید. به علاوه اینکه تمامی این چرمها دارای درجه بندی کیفیتی ست که میزان مرغوبیت آن را مشخص می سازد.

پوست چرم گاو

شرایط خرید پوست چرم گاو دباغی شده ایران

شما چه قصد خرید چرم تزئینی را داشته باشید و چه برای تولید محصول، بهترین حالت به ویژه برای خریدارانی که سفارش عمده و حجم بالا دارند اینست که از مراکز دست اول و تا حد امکان از کارخانه خرید داشته باشند تا هم نوع سفارش اگر شرایط خاصی دارند بتوانند تعیین کنند و امکان تغییرات وجود داشته باشد؛ (چرا که اگر از بنکدار یا مرکز پخش یا فروشگاه ها خرید کنید، تنها همان چیزی که موجود است را می بایست انتخاب کنید و نمی توانید شرایط متفاوتی تعیین کنید!) و هم اینکه چرم مورد نیازتان را باکیفیت و مرغوبیت بالا با قیمتی بسیار مناسبتر خریداری کنید. (چون به این ترتیب تمامی واسطه ها حذف می شوند و در واقع خرید مستقیم و بی واسطه ای را تجربه خواهید کرد.)

نکته دیگر اینکه، برای سفارش های عمده بالای ۱۰۰۰ فوت می توانید درخواست سمپل و نمونه داشته باشید تا چرم مدنظرتان را به لحاظ ضخامت، درجه کیفیت، رنگ و دیگر معیارها کاملا بررسی نمایید.

خبر خوب برای خریداران عمده و حتی فروشگاه های چرمی و پخش کننده ها در سطح کشور و همچنین تجار و صادرکنندگان اینکه، شما به راحتی می توانید سفارش خرید خود را از طریق شرکت های بازرگانی معتبر همچون چرم شروین ثبت نمایید و به این ترتیب بدون هیچ واسطه ای از کارخانه خرید داشته باشید.

فاطمه مفیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چرم شروین شما را به خرید بهترین محصولات چرم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید