چرم شروین
خانه / پوست چرم طبیعی / قیمت چرم طبیعی گوسفندی در ایران

قیمت چرم طبیعی گوسفندی در ایران

قیمت چرم طبیعی گوسفندی براساس کدام معیارها مشخص می شود؟ بهترین مراکز برای یافتن قیمت روز هرکدام از این چرمها کدامند؟ چرم اصل گوسفندی فقط در ایران عرضه می شود یا برای صادرات نیز مناسب است؟ برای یافتن پاسخ تمامی این سوالات در ادامه این مقاله با ما همراه باشید…

عوامل مؤثر در تعیین قیمت چرم طبیعی گوسفندی

  • درجه کیفیت و مرغوبیت چرم
  • نوع کاربرد و ضخامت چرم
  • میزان حجم سفارش
  • دست اول بودن یا نبودن مرکز خرید چرم

این موارد جزء کلیدی ترین و مهمترین عوامل تأثیرگذار در قیمت و هزینه چرم اصل گوسفندی هستند که به آنها اشاره کردیم. جالب است بدانید هرچقدر حجم سفارش شما بالاتر باشد و از مرکز اصلی و دست اول خرید داشته باشید، حتی اگر چرم مدنظر شما از بهترین کیفیت و درجه یک باشد، قیمت تمام شده مناسب خواهد بود.
و اما در همین راستا اشاره کوتاهی داشته باشیم به شرایط صادرات چرم طبیعی همچون چرم گوسفندی که به چه موضوعاتی می بایست حتما توجه داشته باشید.

قیمت چرم طبیعی گوسفندی

شرایط صادرات چرم طبیعی گوسفندی
از آنجا که دام ایرانی به دلیل شرایط آب و هوایی و موقعیتی که دارند، در سراسر دنیا خوب و باکیفیت ارزیابی می شود، بنابراین چرم حاصل از دباغی انواع چرم طبیعی گوسفندی هم اگر به خوبی دباغی شوند، می توانند درجه یک و مرغوب باشند. از این رو، علاوه بر فروش در سطح داخلی، امکان صادرات به کشورهای مختلف، از جمله کشورهای حوزه CIS، کشورهای اروپایی، حوزه خلیج فارس و … از طریق شرکتهای بازرگانی همچون چرم شروین فراهم آمده و تجار و صادرکنندگان عزیز به راحتی می توانند ثبت سفارش داشته باشند.
البته به این موضوع توجه داشته باشید که حتما چرم خود را متناسب با محصولی که قرار است تولید شود سفارش دهید تا در مرحله تولید محصول به ویژه به لحاظ ضخامت و کشسانی چرم دچار مشکل نشوید.

قیمت چرم طبیعی گوسفندی

منبع: چرم شروین

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: خانم مفیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09132235694
کانال تلگرام: @shervin_charm
پست الکترونیکی: info@shervinleather.com

مطلب پیشنهادی

سایت فروش پوست چرم

سایت فروش پوست چرم گوسفند و بز

در میان این همه سایت فروش پوست چرم طبیعی کدام معتبرترند؟ چطور می توانیم چرم …

پاسخی بگذارید

چرم شروین