مجموعه چرم شروین شما را به خرید بهترین محصولات چرم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش اینترنتی چرم گاوی طرح دار

فروش اینترنتی چرم گاوی طرح دار

فروش اینترنتی چرم گاوی چگونه انجام می گیرد؟ چرم های طرح دار برای تولید کدام محصولات مناسبند؟ شما چه نوع پوست چرم گاوی را برای تولید محصولتان ترجیح می دهید و اولویتتان برای خرید و فروش چرم چیست؟

انواع چرم گاوی طرح دار

چرم های طرح دار انواع مختلفی دارند که در اینجا به چند نمونه از آنها اشاره می کنیم، این چرم ها در داخل کارخانه و با استفاده از دستگاه های ویژه بر روی چرم ساده طرح می زنند که کاملا حک می شود و به این ترتیب با گذشت زمان هم طرح و نقش روی چرم از بین نمی رود.

  • طرح چرم کروکودیل
  • طرح پوست ماری
  • طرح هورس
  • طرح لانه زنبوری

فروش اینترنتی چرم

برای اینکه هر نوع چرم طبیعی و از جمله نوع گاوی، قابلیت طرح دار شدن پیدا کند الزاما می بایست درجه یک و مرغوب باشد، در غیر این صورت در زمان طرح زنی داخل کارخانه چرم آسیب دیده و از بین می رود.

از این نوع چرم های گاوی طرح دار برای تولید محصولاتی به ویژه انواع کیف و کفش ها بهره می گیرند که زیبایی فوق العاده ای هم به محصول نهایی می بخشد.

شرایط فروش اینترنتی چرم گاوی

اجازه دهید به این موضوع اشاره کنیم که فروش چرم ها به طور کلی به ۲ حالت انجام می پذیرد:

  • فروش جزئی
  • فرش عمده

فروش اینترنتی چرم گاوی

از دیدگاه عموم مردم خرید و فروش محصولات تنها به صورت جزئی از طریق اینترنتی امکان پذیر است؛ این موضوع را انکار نمی کنیم، چرا که تا حدودی هم درست است!

اما شرکت های بازرگانی که شرایط اینترنتی را هم فراهم کرده اند و سایت های معتبر دارند محل بسیار خوبی برای افرادی ست که می خواهند خرید عمده اما غیرحضوری و آسان داشته باشند!

فروش اینترنتی چرم گاوی

در نظر داشته باشید که برای طرح های منحصر به فرد نیز مشتریان می توانند به صورت اختصاصی سفارش داشته باشند و محصول مدنظر را از طریق راه های ارتباطی با واحد فروش درمیان بگذارند و پس از تأیید بقیه مراحل خرید را انجام دهند.

هم اکنون شما فروشندگان فروشگاه ها، تولیدکنندگان محصولات چرمی و خریداران عمده می توانید به راحتی محصولات خود را از طریق راه های ارتباطی با واحد فروش درخواست داده و با شرایطی مقرون به صرفه و مناسب خرید نمایید.

منبع: چرم شروین

فاطمه مفیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چرم شروین شما را به خرید بهترین محصولات چرم دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید